Jestem Andrzej (Andre, Old Nomad)


Lat 64, wolny facet wędrujący po świecie jak stary Nomad w poszukiwaniu czego…no właśnie czego?!

"Hedonista i ambiwertyk, skupiony na otaczającym świecie. Lubi ludzi lecz najlepiej czuje się we własnym towarzystwie, kiedy to bez przeszkód może uprawiać swoje liczne hobby."

Najbardziej pociągają mnie podróże gdyż jestem głodny wrażeń. Zwiedziłem 43 kraje, 6 miesięcy mieszkałem w żeńskim klasztorze, byłem prezesem dużej firmy i dyrektorem i pośrednikiem nieruchomości i urzędnikiem, a nawet Concierge. Byłem bankrutem ale się podniosłem. Pracowałem w Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu, Niemczech, Holandii, Hiszpanii i Danii. To co zarobię przeznaczam na spełnianie zainteresowań. Jestem cyfrowym nomadem, singlem i choć nie twierdzę, że nie nadaję się do związków, nie natrafiłem na tą jedyną albo jedyna nie trafiła jeszcze na mnie 🙂


Jestem spod znaku Wagi

i choć z lekceważeniem odnoszę się do różnych wierzeń w tym przypadku podzielam opinię, że:

„Osoby urodzone w znaku Wagi są eleganckie i wyrafinowane. Taktowne. Przywiązują dużą wagę do wyglądu zewnętrznego, norm zachowania, konwenansów towarzyskich. Starają się być bezstronne, sprawiedliwe, uprzejme. Mają mocno rozwinięty intelekt, rozsądnie podchodzą do życia, uwielbiają intelektualne dyskusje, starają się być obiektywne. Cenią sobie piękno, są estetami, odbiorcami sztuki, bywalcami galerii i teatrów. Czują się nieszczęśliwe, gdy w ich otoczeniu panuje chaos i niezgoda. Potrafią pracować długo i wytrwale, po to, by za chwilę poddać się lenistwu i opieszałości. Najlepiej czują się w zawodach związanych ze sztuką piękną. "

Dokładnie taki jestem więc już jest wszystko jasne.

Hobby

Mam wiele zainteresowań począwszy od jazdy rowerem, żeglarstwa (zdobyłem patent jachtowego i motorowodnego sternika morskiego i radiooperatora SRC RIA), tworzenia lub adaptacji stron internetowych w Adobe Dreamweaver po eksperymentowanie z Photoshopem, kompozycją muzyki w Ableton Live i Adobe Audition czy realizacji filmów np. z moich podróży za pomocą Adobe Premiere Pro. Ostatnio doszło wykonywanie biżuterii z miedzi, mosiądzu i srebra w połączeniu z Polymer Clay, Art Clay Silver i drewnem egzotycznym. Efekty zainteresowań można zobaczyć lub posłuchać w dziale Hobby.